Ben’s Sääsetõrje BEN’S MAX 37 ml

Bränd: Ben´s

Original price was: 7,90 €.Current price is: 7,50 €.202,70 /liiter

Laost otsas

Ben’s Max on tõhus putukatõrjevahend, mis pakub kuni 10 tundi väga tõhusat kaitset mustkärbse, puugi, liivakirpude, kirpude, sääskede,põdrakärbsete ja teiste hammustavate putukate vastu.

Ben’s 100® sisaldab maksimaalses koguses (50%) toimeainet DEET (N,N-Dietüül-meta-tolüamiid), mida peetakse seni tõhusaimaks välja töötatud putukatõrjeaineks. Tõhusa toime tõttu kulub Ben’s Max´i teiste putukatõrjevahenditega võrreldes väga vähe. Pihustada väikestes kogustes nii riietele kui nahale, seejuures tuleks vältida otse näole pihustamist. Peletab sääski kuni 4 tundi ja puuke kuni 4,5 tundi, võib korduvalt kasutada iga 6-8 tunni tagant. Toode on lõhnatu.

Maht: 37 ml.

Hoiatus! Toodet ei soovitata kasutada alla 10-aastastel lastel ja rasedatel!

Kasutamine. Eemaldage kaitsekork ja pihustage toodet pihku umbes kaks pumbatäit, et kanda nahale ja riietele hoides pihusti otse näeost eemale. Ärge sisse hingake! Ärge pihustage haavadele, marrastustele ega ka ärritunud nahale!

Tähelepanu! Ärge kasutage toodet silmade ja suu ümbruses! Kasutage toodet nii, et pesete lastel kui ka enda käed jooksva vee all peale toote kandmist nahale riietele! Ärge laske kasutada iseseisvalt lastel alla 10 eluaasta. Kui soovite kasutada toodet lastel, pihustage toode oma kätele ja määrige seda lapsele kaitset vajavatele piirkondadele. Kasutage toodet mõõdukas koguses katmata nahal. Ärge kasutage toodet riiete all. Vältige üledoosi! Kui tulete taas siseruumi, kus kaitset ei vaja, peske need kohad, kus olete toodet kasutanud jooksva vee ja seebiga. Peske riided, millel olete toodet kasutanud, enne kui soovite neid jälle kasutada. Ärge pihustage toodet siseruumides! Puukide ka kirbude tõrjeks pihusta toodet jalatsitele, sokkidele ja pükstele.

Hoiustamine. Hoida jahedas, kuivas, lastele ja loomadele mitte kättesaadavas kohas. Hoida eemal kuumusest ja lahtisest leegist.

Hävitamine. Mitte läbi torgata! Mitte visata tulle! Mitte kasutada tühja pudelit uuesti muuks otstarbeks! Tühi purk visata prügikasti. Kui võimalik, viige sääsetõrjevahendi tühi purk ohtlike jäätmete kogumispunkti!

Esmaabi. Kui toodet on sattunud silma, loputada rohke veega. Kui toodet on alla neelatud pöörduda viivitamatult arsti poole.

Toode on kategoorias Sääsetõrje, putukatõrje.