Tee, kohv, joogid

Maitsev ja mahe tee Esmakaitse e-poest

Pole mõnusamat jooki, kui aurav tee, mis on turgutav, soojendav ja paitab maitsemeeli. Kujutlege näiteks klassikalist piparmünditeed, millest saab valmistada külma jääjooki kuumadeks suvepäevadeks või hoopis mõnuleda kuuma joogiga kõledatel sügis- või talveõhtutel.

Taimetee joomine aitab püsida tervena, rahustab närve ja on lihtsalt niisama hea viis lõõgastuda näiteks samal ajal head raamatut lugedes.

Looduslikud teed turgutavad tervist

Elame paigas, kus viirused piiravad meid suure osa aastast. Kvaliteetsed looduslikud teed aitavad nendega tõhusamalt rinda pista. Veelgi enam – looduslik tee on üks parimaid vahendeid, kuidas külmetuse ja gripiga võidelda.

Näiteks on ingver üks võimsamaid looduslikke vahendeid, mis aitab võidelda paljude vaevustega. See on põletikuvastane, aitab leevendada valu ja iiveldust. Ingveril on eriline, kergelt vürtsikas maitse, mis annab taimeteele nauditava maitsenüansi.

Kuum kohv – ahvatlev jook, mis annab energiat

On vähe neid, kelle hommikurutiini ei kuuluks üks aromaatne ja ergutav kohv… Arvatakse, et kohvijoomine sai alguse Etioopiast. Kohvijoogi valmistamise ja serveerimise viise on erinevaid – espresso, must kohv, piimakohv, cappuccino jne

Samamoodi leidub ka mitmeid erinevate nüanssidega kohvisorte, mida kohvisõbrad saavad põnevusega degusteerida, et leida endale uus lemmik.

Naudingurikkad tervislikud joogid Esmakaitse e-poest

Esmakaitse e-poest leiate tervislikud joogid, mis on meie tootevalikusse hoolikalt valitud.

Näiteks Diet Food kaubamärgi teed sisaldavad vaid orgaanilisi tooraineid ja neil on Organic EU sertifikaat, mis tõestab, et tooted on orgaanilised ning igati usaldusväärsed.

Toodete juures on toodud ka võimalikud allergeenid ja täpne info, kuidas tervislikku jooki kõige parema naudingu nimel õigesti valmistada.

Olgem terved ja nautigem häid turgutavaid tervisejooke!