Philips Sonicare hambaharjad

Miks valida Philips Sonicare hambahari?

Hammaste hügieen on üks olulistest igapäevatoimingutest, millele peab igaüks korralikult pühenduma ja vähemalt kaks korda päevas mõttega asja juures olema. Kaasajal on hammaste eest hoolitsemine muutumas üha mugavamaks.

Näiteks elektriliste hambaharjade sarja Philips Sonicare hambaharjad aitavad puhastada tõhusamalt, kuna elektriline hari teeb rohkesti liigutusi. Sama tulemust ei ole võimalik tavalise harjaga saavutada.

Kvaliteetsed Philips hambaharjad on loodud säravama naeratuse ja tervemate hammaste nimel.

Parimad Philipsi elektrilised hambaharjad nii noortele kui täiskasvanutele

Elektriline hambahari Philipsilt on hea valik nii noortele kui ka täiskasvanutele. Näiteks PhilipsHX6212/90 Sonicare Teens elektriline hambahari on mõeldud spetsiaalselt teismelistele, luues tulemuseks valgemad ja säravamad hambad, mistõttu tõuseb ka enesekindlus.

Tegemist on üherežiimilise hambaharjaga, millel on kaks harjapead ja komplektis kaasas mugav reisivutlar. Disain on meeldivalt noortepärane ja valida saab kolme värvi seast oma lemmiku.

Kes ihkab luksust ja soovib kasutada erinevaid funktsioone, saab valida Sonicare sarja kuuluva kõige elegantsema elektroonilise hambaharja DiamondClean 9000. Harjal on surveandur, neli režiimi ja kolm kiirust.

Kindlusta endale valgemad ja tugevamad hambad Philips Sonicare’ abil!