16,95 33,90 /liiter

Laos

Bränd: Simple Goods

On eriti mugav, kui üks puhastusvahend sobib paljude erinevate pindade ja kohtade puhastamiseks! See pehme ja pH-neutraalne looduslik puhastusvahend Universal Cleaner koosneb orgaanilistest koostisosadest ning sisaldab kasulikke probiootikume. Vahend ei sisalda kahjulikke kemikaale ja puhastab sama efektiivselt mustust, rasva ning neutraliseerib ebameeldiva lõhna.

Simple Goods valib oma toodete jaoks hoolikalt 100% orgaanilisi eeterlikke õlisid, lähtudes nende ainulaadsest aroomist ja positiivsest mõjust tervisele ja vaimsele heaolule. Värskendav mustsõstar ja sidrunhein avaldavad virgutavat toimet ning astelpaju annab lõõgastava efekti.

Kasutamine: lahjendage 50 ml puhastusvahendit 10 liitris leiges vees ja pühkige pinnad niiske lapiga. Kasutage nii tihti kui vaja, et hoida oma kodu puhta ja värskena. Sobib kõikidele kodupindadele, sealhulgas puidu, marmori, graniidi, klaasi ja peeglite jaoks. Soovituslik on katsetada toodet silmapaistmatus kohas ja töödeldud pindu regulaarselt hooldada.

Kogus: 500 ml

Koostis: Vesi, mikroorganismid/probiootikumid, sidrunhape, Ricinus Communis seemneõli, Laureth-7, dinaatriumkokoüülglutamaat, naatriumkokoüülglutamaat, eeterlik õli, 99,50% koostisosadest on looduslikku päritolu

Toode on kategoorias Puhastusvahendid.