12,76 127,60 /liiter

Laos

Bränd: Simple Goods

Õrn ja pH-neutraalne vannitoa puhastusvahend, mis lõhustab efektiivselt mustuse ja rasva ning jätab meeldiva lõhna, kasutamata sealjuures kahjulikke kemikaale.

Simple Goods valib oma toodete jaoks hoolikalt 100% orgaanilisi eeterlikke õlisid, lähtudes nende ainulaadsest aroomist ja positiivsest mõjust tervisele ja emotsionaalsele heaolule. Lavendel ja geraanium avaldavad rahustavat toimet ning patšuli annab virgutava ja taastava efekti.

100 ml Refill täitesisust saab 1 liitri pesuvahendit (jätkub kaheks täitmiskorraks). Spreipudelisse peab lihtsalt leiget vett juurde lisama.

Kasutamine: Kõigepealt valage spreipudelisse 450ml leiget vett. Vaadake sildil olevat märgistust. Seejärel valage spreipudelisse 50ml Refill sisu. Pange pihusti otsik peale ja raputage pudelit korralikult. Teie puhastusvahend on nüüd kasutamiseks valmis.

Kogus: 100 ml

Koostis: Water, Microorganisms / probiotics EU Group and EPA Class 1, Citric Acid, Ricinus communis Seed Oil, Zinc Ricinoleate Tetrasodium Glutamate Diacetate, Propanediol, Laureth-7, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamate, Essential Oil 97.93% of the total ingredients are from natural origin

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.