Seebid

Looduslikud käsitööseebid kaitsevad ja puhastavad

Seebid on läbi aegade olnud inimestele asendamatud hügieenitooted, mis aitavad luua puhtust kogu kehal. Looduslikud seebid võivad olla tõeliselt kasulikud ja nahale hästi mõjuvate omadustega.

Tavapärane kätepesu takistab viiruste ja bakterite levimist ning on lihtsaim, kuid samas väga tõhus vahend puhtuse tagamiseks. Käsitööseebid on valmistatud naturaalsetest koostisosadest, mille hulgas on ka rasvhapete soolad, mis eemaldavad mustuse, hoides sealjuures nahka kaitsva mikrofloora alles.

Käsitööseepide mahe koostis

Seepi saab valmistada 100% naturaalsetest ja mahedatest toorainetest. Looduslikud õlid (eeterlikud õlid) puhastavad nahka loomulikult ja leebelt. Seep on tahke, st vett praktiliselt ei sisalda ja seetõttu ei ole tarvis kasutada ka kunstlikke säilitusaineid, mida enamasti tavapärastele kosmeetikatoodetele säilivuse pikendamiseks lisatakse.

Taimsetest õlidest valmistatud seebid (enamik looduslikest seepidest) ei sisalda loomseid koostisosi.

Populaarsed Nurme seebid on valmistatud südamega

Kõik Nurme looduslikud seebid on vabad nii lõhnaainetest kui ka sünteetilistest värvainetest.

Lisaks sobivad Nurme seebid kasutamiseks veganitele ja on julmusevabad – see tähendab, et neid ei ole katsetatud loomade peal.

Seepe saab valmistada väga paljudest looduslikest komponentidest, seega on käsitööseepide valik tõeliselt lai – igaüks saab katsetada ja leida enda jaoks sobiva lõhna, koostise või kujuga seebi. Erinevaid kombinatsioone on palju!

Kuna Nurme tooted, sh seebid, on loodud vaid looduslikest toorainetest, siis on ka aroomid looduslikud. Need on saadud erinevatelt taimedelt (eeterliku õlina) ja on oma eheduse tõttu lausa lummavad.

Ehtsad ja meeli ergutavad taimearoomid on üks Nurme headuse tunnustest. Paljud selle kaubamärgi tooted sisaldavad just kodumaiseid taimi, mille õlid on põhjamaisele nahale eriti kasulikud ja aitavad sellel vastu panna ka karmidele tingimustele.