35.90

4 laos

Platsenta-ekstrakti sisaldav šampoon soodustab juuste kasvu ja vähendab nende väljalangemist. Parim šampoon on selline, mis sisaldab looduslikke koostisosi ja on julmusevaba ning täpselt seda platsenta šampoon ongi! Regulaarsel kasutamisel muutuvad juuksed siidiproteiini toimel siledamaks ning paraneb peanaha niiskustase. Esimesi tulemusi näed juba 2 nädalaga.

Placent Activ Milano šampoon sisaldab 100% naturaalset platsenta-ekstrakti ja aminohappeid. Koostisosade toimel paraneb peanaha niiskustase ning elastsus. See soodustab juuste kasvu ja vähendab nende väljalangemist. Tänu siidiproteiinidele on juuksed pehmed.

Sobib kõikidele juuksetüüpidele, eriti aga kuivadele ja töödeldud juustele.
Toodetud ja pakendatud Itaalias.

Kahe nädala möödudes
Märkad, et peanahk on niisutatum ja paremas seisukorras. Juuksed on muutunud elujõulisemaks.

Nelja nädala möödudes
Juuksekasv on saanud sisse hea hoo. Juuksekarvade seisukord on veelgi paranenud.

Kahe kuu möödudes
Juuksed kasvavad nüüd ühtlase kiirusega ja on paksemad, sest nende väljalangemine on vähenenud.

Kolme ja enama kuu möödudes
Tooteid edasi kasutades kiire juuksekasv jätkub ning juuksed võivad kasvada lausa 4,5 cm kuus.

Kasutamine
Kanna šampoon peanahale, masseeri vahule ja loputa veega. Ära eraldi juukseotstele kanna, sest nii võid neid liialt kuivatada. Juukseotsad saavad puhtaks loputamise käigus.

Koostisosad
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROYL BETAINE, LAURYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, ACRYLATES COPOLYMER, PEG-4 DISTEARYL ETHER, DISTEARYL ETHER, DICAQPRYLYL ETHER, HYDROLYZED PLACENTSL PROTEIN, HYDROLYZED KERATIN, HYDROLYZED SILK, PANTHENOL, PARFUM, GLYCERIN, PROPYLENE GLYCOL, TRIETHYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, MAGNESIUM NITRATE, MAGNESIUM CHLORIDE, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, PENTYLENE GLYCOL, DMDM HYDANTOIN, BENZYL ALCOHOL, METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE.

Säilivus
Toote säilivust saad kontrollida pakendi taga külje ülaservas sisse pressitud oleva koodi viimaste numbrite järgi. Näiteks, kui pakendil olev kood on B10ED160129, tähendab see, et toode aegub 16.01.2029. Säilivusaeg avatuna on 12 kuud.

Toode on kategoorias Juuksehooldus.