Braun Oral-B hambaharjad

Maailmas enim hinnatud Oral-B hambaharjad Braunilt

Kõik me soovime, et hambad oleksid terved, tugevad ja naeratus kaunilt säravvalge. Käsihambaharjaga on hammaste pesemine küll kõige tavapärasem, kuid palju tõhusamad suuhügieeni eest hoolitsejad on elektrilised hambaharjad.

Oral-B elektrilised hambaharjad on ühed tuntumad maailmas ja sageli soovitavad (ning kasutava ise) selle kaubamärgi tooteid ka hambaarstid.

Elektrilise hambaharja omadused

Elektrilistel hambaharjadel on palju kasulikke omadusi, mistõttu muutub argipäevane hambapesu meeldivamaks. Näiteks on mugav, kui harjal on surveandur (harjamissurve kontroll), mille abil saab veenduda, et hambaid ja igemeid ei harjataks liiga kõvasti.

Hea oleks ka, kui soovitud mudelil oleks taimer, mis teeb hambapesule kuluva aja jälgimise tunduvalt lihtsamaks. Soovitatav on suuhügieeni eest korralikult hoolitseda kaks korda päevas ja korraga vähemalt kaks minutit.

Oral-B elektriline hambahari on tavalisest hambaharjast tõhusam

Esmakaitse e-poes on saadaval lai valik Oral-B elektrilisi hambaharju. Võimalik on valida nii soodsamate mudelite hulgast kui ka eksklusiivsemate ja paljude funktsioonidega elektroonilisi hambaharjade seast. Konkreetse mudeli hind sõltubki lisafunktsioonidest ja komplektis kaasas olevast varustusest.

Panustage paremasse suuhügieeni juba täna!