NURME Sojavahast lõhnaküünal TEAKWOOD / TIIKPUU

Bränd: Nurme

9,07 62,55 /kg

Laost otsas

Nurme sojavahast küünal, mis ei sisalda lisaaineid. Sojavaha on just keskkonnateadlike inimeste lemmik, kuna see ei ole valmistatud petrooleumist, nagu parafiiniküünlad. Samuti ei suurenda sojaküünalde põletamine atmosfääri süsinikdioksiidi taset.

Küünla valmistamisel on kasutatud 100% ökoloogilist puuvillatahti, mis on välja töötatud spetsiaalselt naturaalsest vahast küünaldele ning tänu millele põleb küünal puhta leegiga.

Tipunoot: Apelsin

Keskmised noodid: Nelk, kaneel

Baasnoodid: Muskus, puit

Nurme lõhnaküünlad on valmistatud eeterlike õlide ning süsteetiliste õlide segust, mis on spetsiaalselt küünalde jaoks mõeldud ning sobivad kokku vaha, kõrge temperatuuri ja põlemisega. Küünlad on valmistatud käsitööna Eestis.

Oluline:

Põletage küünalt järjest kuni kogu pealispinna sulamiseni. Kustutage küünal kellukakujulise summutajaga. Jälgige, et taht jääks küünla keskele ja vaha sisse ei jääks põlenud tahi tükke.

Enne järgmist põletamist eemaldage söestunud tahi osa. Ärge põletage küünalt järjest üle 3-4 tunni. Põletamise ajal asetage küünal kuumakindlale alusele ning eemale kergesti süttivatest esemetest. Olge ettevaatlikud põleva küünla liigutamisel – klaas võib olla kuum.

Olge ettevaatlikud kui küünla läheduses on lapsi või koduloomi. Vältide tuuletõmbust küünla juures ning ärge jätke põlevat küünalt kunagi järelvalveta.

Koostis

Sojavahast küünal 145g

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.