9,95 99,50 /liiter

Laost otsas

Bränd: Nurme

Pehmendav kätepuhastusvahend mandariini ja apelsiniga.

Enda hügieeni eest hoolitsemiseks peaks olema sinu esmane valik käte pesemine sooja vee ja seebiga, tehes seda vähemalt 20-30 sekundi vältel. Mida aga teha olukorras, kui vett ega seepi pole käepärast? Näiteks olles autosõidul või just väljudes poest. Või hoopis lennureisil? Sa ju tead, millisesse ohtu mittesanitaarselt hooldatud käed sind ja sinu pere panevad?

Käte tihe puhastamine alkoholiga võib olla kätele väga kurnav ja kuivatav. Ilmselt pole eestlast, kes seda sõna otseses mõttes omal nahal tundnud poleks. Just sellest tulenevalt võttis Nurme naiskond nõuks töötada välja selline kätepuhastusvahend, mis oleks nahale sõbralik. Puhastaks ja pehmendaks nahka samaaaegselt.

Kõrge alkoholi sisaldus, taimne glütseriin ja Pro Vitamin B5 garanteerivad täieliku hügieeni ja käte pehmuse. Ütleme ausalt, et tunne on nagu oleks käsi kreemitanud, aga ilma selle esialgse kleepuva ja rasvase tundeta. Kui sa seni hoidsid ühes taskus kätepuhastusvahendit ja teises kreemi, siis see pole enam vajalik. Nurme kätepuhastusvahend ei kuivata sinu nahka. Päriselt!

Et käte puhtana hoidmine oleks elamus ja kutsuks seda tihedamini tegema, on Nurme kätepuhsatusvahendisse lisatud ka jumalikult lõhnavad looduslikud eererlikud õlid. Pärast seda, kui alkohol on aurustunud ja teinud oma töö, pääsevad lendu imelised aroomid, mis jätavad kätele hea lõhna ja panevad sind soovima seda uuesti ja uuesti nautima. Nurme püsikautajad juba teavad, millest me räägime.

Kuidas kasutada?

Pihusta segu otse kätele 3-4 korda ja hõõru hoolikalt vähemalt 20-30 sekundit sõrmede ümber ja vahelt. Soovitavalt hoia käsi sellel hetkel endast eemal, et alkohol ninna ei tungiks. Pärast korralikku sissehõõrumist on alkohol teinud oma töö ja sa tunned jumalikku eeterlike õlide lõhna. Naudi ja jaga oma avastust teistega!

100ml kätepuhastusvahendit sisaldab maksimaalset lubatud kogust 80ml (80%) alkoholi. Alkoholi sisaldus on Terviseameti nõudel pakendile märgitud grammkaaluna, alkoholi kogus grammides on toote mahust 65g ehk 65%.

Hoiatuseks! Kätepuhastusvahend on ainult välispideseks kasutamiseks. Kui su nahk on kahjustunud või marraskil, siis ära selle koha peale pihusta. Kui tunned ärritust, lõpeta kasutamine (suur alkoholi kogus või eeterlikud õlid ei pruugi olla sinu jaoks). Ära jäta toodet päikesevalguse kätte, see on süttimisohtlik. Alla 6- aastased lapsed peaks käte puhastamise protseduuri viima läbi koos täiskasvanud inimesega.

Koostis: Alcohol, Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate , Panthenol, Citrus Nobilis Peel Oil, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Linalool*, Limonene*.

Toode on kategoorias Desinfitseerimisvahendid kätele.