5,18 518,00 /liiter

Laost otsas

Bränd: Nurme

PÄRITOLU: Indoneesia

Nelgi eeterlik õli – suurendab optimismi ning elujõudu. Kirjeldus: soe, vürtsikas, magus, rikkalik.

Kasutamine: sobib kasutamiseks lõhnalambis, massaažiks, ruumide lõhnastamiseks, kompressideks, inhalatsiooniks.

Rahvameditsiinis on nelki kasutatatud immuunsüsteemi tugevdamiseks, külmetushaigustest tulenevate sümptomite leevendamiseks ning haavade hoolduseks. Nelgil on võime mõjuda valuvastaselt, mistõttu võib seda kasutada hambavalu või kõhuvalu leevendamiseks, masseerides seda koos sobiva baasõliga valutavale piirkonnale.

Aroomiteraapias mõjub nelk tujutõstvalt, stimuleerib mõttetegevust ning toetab närvisüsteemi. Väga hea on nelki kasutada just äreval eluperioodil või paanikahoogude korral.

Nahahoolduses aitab leevendada ja ennetada vanadusilminguid, lisa seda näiteks paar tilka oma lõhnatule kreemile. Nelki kasutatakse ka putukatetõrjeks, suvel tilguta seda terrassimööbli servale või diffuuserisse ning see peletab tüütud putukad eemale.

Sobib kokku: mandariin, bergamott, kaneel.

Ohutus: Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Oluline märkus: Siin lehel edastatud info eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest ning on kasutamiseks õppeotstarbel. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

Kosmeetilise – ja toidukvaliteediga

NB! Kuigi nimetatud õli omab ka toidusertifikaati siis tulenevalt kosmeetikatoodete tootja vastutusest Nurme Looduskosmeetika OÜ õli kasutamiseks toidus infot ei jaga ja vastutust ei oma.
Kinnitame, et õli ei sisalda parabeene, keelatud konservante, värvaineid ega UV filtreid.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.