5,92 592,00 /liiter

Laos

Bränd: Nurme

PÄRITOLU: Itaalia

Kirjeldus: rikkalik, magus, puuviljane, tsitruseline, värske.

Kasutamine: võib kasutada vannis, aroomilambis, inhalatsiooniks, saunas, massaažiks.

Milleks sobib bergamoti eeterlik õli?

Bergamot eeterlik õli mõjub tujutõstvalt, uut energiat andvalt ning samuti leevendab negatiivseid mõtteid. Piserda seda õhku peale rasket tööpäeva või enne külaliste võõrustamist. Samuti toob bergamot mõtteselgust ja uut vaimujõudu, seega keerulise projekti või koolitöö kõrval tasub just see õli lähedal hoida.

Bergamoti eeterlikust õlist on suur abi ka suitsetamisest loobumise korral. Kui nikotiinist loobumise ajal võivad tekkida stressitunne ning peavalud, siis soovitame lisaks kasutada ka rahustavat lavendlit ning valuvastast piparmünti.

Bergamotiõli kergendab külmetushaiguste sümptomeid, ergutab vereringet, tõstab söögiisu, abistab nahaprobleemide korral.

Sageli kasutatakse seepides, kreemides ja šampoonides. Lisa seda mõned tilgad enda lõhnatule šampoonile – see rahustab peanahka, soodustab juuksekasvu ja lisab läiget. Nurme valikust leiad bergamotiga ihupiima, toitva kehakreemi ning alumiiniumivaba deodorandi.

Bergamotiõli sobib kokku järgmiste õlidega:

Sobib kokku: ylang-ylang, patšuli, palmaroos, lavendel, salvei, piparmünt, apelsin, kadakas, sidrunhein.

Ohutus: Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Rasedad ja väikelapsed võivad kasutada eeterlikke õlisid äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta.
Oluline märkus: Siin lehel edastatud info eeterlike õlide kohta pärineb avalikest allikatest ning on kasutamiseks õppeotstarbel. Müüja ei vastuta info õigsuse eest.

Kosmeetilise – ja toidukvaliteediga

NB! Kuigi nimetatud õli omab ka toidusertifikaati siis tulenevalt kosmeetikatoodete tootja vastutusest Nurme Looduskosmeetika OÜ õli kasutamiseks toidus infot ei jaga ja vastutust ei oma.

Kinnitame, et õli ei sisalda parabeene, keelatud konservante, värvaineid ega UV filtreid.

Toode on kategoorias Eeterlikud õlid.