NM Monilac MIND

Bränd: Natura Media

18,00 0,30 /tk

Laost otsas

Täppistoode vaimule – vaimsetele võimetele ja psühholoogilisteks tegevusteks

  • Sisaldab pantetiini, mis on üks pantoteenhappe kõige paremini imenduvatest vormidest. Pantoteenhape parandab vaimset jõudlust ning aitab leevendada väsimust ja kurnatust.
  • Sisaldab B6-vitamiini püridoksaali kujul ja metüülkobalamiini ehk B12-vitamiini. Need esmaklassilised vitamiinind imenduvad organismis eriti hästi. Nii B6- kui ka B12-vitamiin aitavad leevendada väsimust ja kurnatust ning soodustavad tavapäraseid psühholoogilisi tegevusi.
  • MONILAC MIELI-kapslites on ühendatud kaks piimahappebakterite tüve – Lactobacillus helveticusRosell®-52 ja Bifidobacterium longum Rosell®-175.
  • Ühes kapslis on 10 miljardit piimahappebakterit. Pakendis on 60 päeva annus.
  • Igas kapslis on 100 mg L-teaniini. Selline annus sobib pidevaks kasutamiseks.

Tootes kasutatakse bränditud piimahappebaktereid Cerebiome Lallemandilt.

Kasutamine:

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

Soovituslik päevane annus: 1 kap. päevas.

Koostis:

Piimhappebakteripreparaat * (Lactobacillus helveticus Rosell®-52, Bifidobacterium longum Rosell®-175), L-teaniin, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), pantoteenhape (pantetiin), riisipreparaat (kest, ekstrakt), vitamiin B6 (püridoksaal), Vitamiin B12 (metüülkobalamiin). * Võib sisaldada piimhappebakterite kasvufaasis kasutatud piima ja soja jääke.

Toode on kategoorias SUUR SOODUSMÜÜK.