Neoderm AtopyControl Lipid sügavniisutav näokreem atoopilisele nahale 50ml

Bränd: NEODERM

32,90 658,00 /liiter

Neoderm AtopyControl Lipid niisutav näokreem loob nahale siidise ja vastupidava lipiidide kihi, mis niisutab, vähendab ärritusi ja sügelevat kuivust, samal ajal nahka uuendades.

Sügavniisutav näokreem, mis pakub atoopilisele nahale terviklikku hoolt, sisaldades rikkalikult polüküllastumata rasvhappeid (omega 3, 6, 9), inca inchi õlist pärinevat E-vitamiini ja bioloogiliselt ühilduvaid lipiide. Niisutab, taastab ja kaitseb nahka kuivuse, sügeluse ja välisfaktorite negatiivse mõju eest.
Kreem on lõhnavaba, rikkalik ja õrn, mittekleepuv.

Aktiivsed toimeained:

  • Aktiivne lipiidide kompleks – kontsentreeritud segu 3, 611, 1 tseramiididest, kolesteroolist ja fütosffososiinist, mis tugevdab rakkudevahelist sideainet epidermises.
    Mõju: puuduvate lipiidide efektiivne täiendamine rakkudevahelises sideaines, veepeetus epidermises ja selle kaitsvate funktsioonide taastamine.
  • Bioliini prebiootikum – siguri inuliin ja glükoosi-oligosahhariidid – stimuleerivad kasulikku mikrofloorat epidermises.
    Mõju: prebiootiline tugi naha vastupanuvõimele ja kaitse ärrituste, sügeluse ja väliste tegurite negatiivse mõju vastu.
  • Vedelkristalli emulsioon (DMS) – taastab rakkudevahelise lipiidivõrgustiku, mis on bioloogiliselt ühilduv inimese nahaga.
    Mõju: kaitse kuivuse ja ülemäärase veekao vastu.

Kasutamine:

Kanda hommikuti ja õhtuti näole ja kaelale.

Kogus: 50 ml

Tootja: Norel Dr Wilsz

Koostis:

3% aktiivne lipiidide kompleks, 3% Vegeline, 2% Omegavõi, 2% avokaadoõli, 1% skvalaan, 1% uurea, bioliin, allantoiin.

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.