ECOSH LUUDEX [K2 + D3 + Ca + Mg] 90tk

Bränd: Ecosh

24,70 0,27 /tk

Laost otsas

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalide kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli aidates kaasa luukoe normaalsele moodustumisele ning lihaste ja vereringe normaalsele talitlusele.

Päevane annus sisaldab 2 kapslit (% NRV *)

  • Magneesium (magneesiumtsitraat) 375 mg (100%)
  • Kaltsium punase merevetika (Lithothamnium coralloides) pulbrina 180 mg (22,5%)
  • K2 – vitamiin (menakinoon-7) 75 µg (100%)
  • D3 – vitamiin (kolekaltsiferool) 25 µg (500%)

% NRV* – protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele. (NRV – Nutrient Reference Value)

LUUDEX Vitamiinid K2 ja D3 aitavad hoida luid normaalsetena. Vitamiin D3 aitab kaasa immuusüsteemi normaalsele talitlusele. Magneesium ja kaltsium toetavad luude ja lihaste normaalset tööd. Magneesium aitab lisaks kaasa närvisüsteemi normaalsele talitlusele.

Luudex sisaldab looduslikku kaltsiumi, mis on saadud Atlandi ookeani kivistunud merevetikatest. Organism omastab looduslikku kaltsiumi keemilisest kaltsiumist paremini.

Luude kuldse neliku – vitamiinide K ja D ning looduslike mineraalidega kaltsiumi ja magneesiumi sisaldus organismis mängivad tervise seisukohast tähtsat rolli aidates hoida luud, lihased, veresooned ja energiataseme normaalsena. Vitamiin D3 aitab kaltsiumil toitainetest imenduda ja mängib suurt rolli küpse luuvalgu osteokaltsiini ülesehituses. Osteokaltsiin on oluline luu kasvu regulatsioonis ja mineraalmaatriksi korrektsel ladestumisel luukoes. Vitamiin K2 aitab kaltsiumil verest jõuda luumassideni, kus seda kasutatakse luude normaalseks ehituseks ja tugevdamiseks. Kaltsiumi olemasolust organismis sõltub magneesiumi toime efektiivsus ja magneesium omakorda reguleerib kaltsiumi taset organismis ning määrab ära luukoe tiheduse. Kui kaltsium tõmbab lihaseid kokku, siis magneesium vabastab need, seetõttu on väga oluline, et mõlemad ained oleks organismis vajalikul määral esindatud.

KOOSTISOSAD: magneesium (magneesiumtsitraat), kaltsium (punase merevetika Lithothamnium coralloides pulbrina), K2-vitamiin (menakinoon-7), D3-vitamiin (kolekaltsiferool); K2-vitamiini lisaained: suhkur, akaatsiakummi (E 414), tärklis, taimeõli, trikaltsiumfosfaat (E 341); taimne kapsel (glaseeraine pullulaan).

ALLERGEENID: puuduvad

MANUSTAMINE: Luudexi soovitav päevane kogus on koos toiduga 2 kapslit, vajadusel 4 kapslit.
Soovitatud annust mitte ületada.
Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku eluviisi. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

NB! Kuna vitamiin K2 on verd hüübiva toimega, siis verdvedeldavate ravimite tarvitamisel konsulteerida arstiga. Hoiatus peaks kehtima ka neile, kes joovad vähe vett. Veri vajab oma koostiseks piisavalt vett. Parim verd vedeldav aine on vesi.

SÄILITAMINE: Toodet hoida kuivas, mitte üle 22 °C soojuses ning kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

TOOTE KOGUS: 90 taimset kapslit, netokaal 45 g

REALISEERIMISAEG: Vaata pakendilt

Toote valmistamisel on järgitud Euroopa Liidu toiduhügieeni määruse EU 852/2004, rahvusvahelise toiduohutuse standardi ISO 22000:2018 nõudeid ning HACCP põhimõtteid.

Toode on kategoorias Vitamiinid.