Kehakoorijad

Hea kehakoorija muudab naha imeliselt siidiseks

Kes ei naudiks oma kehal mõnusalt pehmet ja siidist nahka? Vahel juhtub siiski, et nahk tundub hoopis kare, kuiv ja tuhmivõitu. Kehakoorijad on tõhusad tooted, mis tulevad selliste murede puhul appi, muutes naha tunduvalt värskemaks ja silmnähtavalt siledaks.

Meie e-poest leiate naturaalsel viisil valmistatud kehakoorijad tunnustatud looduskosmeetika tootjatelt nagu LUUV, Nurme ja HOIA.

Looduslik kehakoorija on leebe, aga mõjuvõimas

Kõik, mida me oma kehale määrime, imendub mingil määral ka organismi ja mõjutab selle toimimist. Seega võiks kehahoolduse puhul olla võiks parim valik võimalikult looduslähedane kehakoorija ja -kreem.

Looduslikud tooted on nahal õrnad, kuid samal ajal vägagi tõhusad. Nende koostises on sageli mitmed ravimtaimed, mis lisaks koorimisele tegelevad naha elustamisega ja rahustamisega. Nahk pinguldub ja mürgid viiakse kehast välja.

Miks on kehakoorimine kasulik?

Nahk uueneb tasapisi, järk-järgult, mis tähendab, et selle protsessi jooksul surevad pindmised rakud, kuid sügavamates kihtides toimub kogu aeg uuenemine – tekivad uued rakud. Seda protsessi takistab ja aeglustab vananemine, kuid ka muud tegurid nagu päikesekiirgus, külm ilm, kuiv ja saastunud õhk jne. Naha uuenemise soodustamiseks on juba sajandeid kasutatud erinevaid kehakoorimise võimalusi.

Koorimise abil eemalduvad vanad ja surnud naharakud ning kogunenud mustus ja üleliigne rasu. Paraneb nahaalune vereringe ja kiireneb rakkude uuenemine. Koorimisprotsessi läbi teinud nahk on tunduvalt siledam, pehmem ja nahatoon tundub ühtlasem.

Loodusliku kehakoorija kasutamine on lihtne

Selleks, et kehakoorijad oleks võimalikult tõhusad, võiks silmas pidada järgmisi soovitusi:

  • Kui tihti koorijat kasutada? Eelkõige võiks arvestada seda, milline on teie nahatüüp. Normaalne ja kuivemapoolne nahk vajab 1–2 protseduuri nädalas.
  • Rasuse ja segatüüpi naha puhul võiks koorimise ette võtta 2–3 korda nädalas. Väga tundliku ja õrna naha korral piisab sageli juba ühest korrast kahe nädala jooksul.
  • Alustage koorimisega õhtul, sest öösel suudab nahk paremini niisutavaid koostisosi endasse imada. Nõnda vähenevad ka nahaärritused ja poorid ei ummistu.
  • Uurige, millised on kehakoorija kasutamise juhised tootel. Iga kosmeetikatoode on pisut erinev, seega olge kindel, et tegutsete õigesti.
  • Nahk tahab pärast koorimist niisutust. Selleks kasutage sobivaid niisutajaid.

Leides endale sobiva kehakoorija ja järgides täpselt juhiseid, märkate õige pea oma nahal meeldivaid muutusi.

Mõnusaid kehaprotseduure!