Kätehooldus

Tõhus kätehooldus kerge vaevaga ja kodust lahkumata

Kodune kätehooldus on enamat kui vaid pesemine vee ja seebiga. Vesi kuivatab nahka ning selleks, et käed ei muutuks kuivaks ning karedaks, vajab nahk aeg-ajalt niisutamist.

Kätekreem on kõige lihtsam viis hoida käsi värsketena, tugevatena ja kaitsta neid kahjulike keskkonnamõjude eest.

Nahka toitvad õlid, palsamid ja kreemid aitavad käte heaolule kaasa ning muudavad need taas pehmeks ja siidiseks. Esmakaitse e-poes leidub kõik kätehoolduseks vajaminev, mille saate tellida kiire tarnega.

Niisutavad, lõõgastavad ja taastavad kätekreemid

Hea ja kasulik kätekreem on mõeldud andma nahale uut värskust ja elujõudu, mis ajapikku paratamatult kaduma kipub. Valikuid on palju, ent mis eristab üht kätekreemi teisest?

Niisutav kätekreem on parim vahend kuiva naha puhul. Taastav ja nahka uuendav kreem vähendab oma toimeainega nahaärritust ja taastab pindmist nahakihti.

Regenereeriv nahakreem on abiks taastamaks käte loomuliku niiskusastet, kui puutute tihti kokku nahka kuivatavate vahenditega.

Lõõgastavad käte- ja kehapiimad on aga täis rikkalike toitaineid, niisutades nahakihte sügavuti.

Midagi iseendale või hoopis kingikotti?

Komplekt kätekreemide ja ihupiimadega on suurepärane kingitus nii sõbrale kui iseendale.

Lisaks leidub Esmakaitse e-poes ka erinevaid õlisid, mis pakuvad oma toimeaine ja kasutusvõimaluste poolest rohkelt võimalusi. Näiteks argaaniaõli sobib ühtviisi hästi naha kui juuste toitmiseks ning üllatab veel paljude toimetega.