Juukselakid, -vahud, -geelid, vahad

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Parima kvaliteediga juuksehooldusvahendid Esmakaitse veebipoest

Esmakaitse e-poes on müügil üksnes tunnustatud ja tõhusad juuksehooldustooted, mis aitavad vormida soengut või parandada juuste tervist.

Meilt leiate kvaliteetsed juukselakid, -vahud ja -geelid, mis sobivad erinevatele juuksetüüpidele ning on mõeldud juuste hõlpsamaks kujundamiseks.

Milleks kasutatakse juuksegeeli?

Juuksegeel katab juuksed paksema kihiga kui lakk, mistõttu aitab see luua tugevamini hoidvaid soenguid. Geelid on tavaliselt kleepuvamad kui lakid ja vahud, seepärast kasutatakse neid spetsiifiliste soengute loomisel, nagu näiteks patsid.

Juukselakid igaks olukorraks

Juukselakid aitavad hoida soengut paigal ja vormida selle täpselt niisuguseks nagu parasjagu on tarvis.

Juukselakk katab kiharad õhukese kihiga, mis aitab soengul püsida fikseeritud kujul kogu päeva vältel. Lakk võib anda juustele ka läike ning teatud tooted sisaldavad ka UV-kaitset. Laki kasutamine on lihtne – pihustage seda vajalikule kohale ning kujundage soeng vastavalt soovile.

Juuksevahud kujundavad soengut ja lisavad volüümi

Juuksevaht on samuti oluline juuksehooldustoode, kui soovite oma juukseid kindlal viisil kujundada. Vaht annab juustele volüümi, samuti aitab vaos hoida vallatuid lokke.

Paljud juuksevahud on mõeldud niisketesse juustesse kandmiseks, seejärel võib kasutada fööni, et luua soovitud soeng. Kuid on olemas vahtusid, mis sobivad ka kuivadele juustele.

Esmakaitse e-pood pakub laia valikut juuksehooldustooteid. Loodame, et leiate meie tootevalikust just endale sobivad lemmiktooted.