Juuksekreemid

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.

Kvaliteetsed juuksekreemid ja juuksespreid Esmakaitse e-poest

Juuksekreem ja juuksesprei kuuluvad oluliste juuksehooldustoodete kategooriasse. Erinevad juuksekreemid ja -spreid aitavad luua pilkuüüdvamaid soenguid ja parandada või hoida juuste tervist.

Juuksekreemid sisaldavad niisutavaid koostisosi, nagu näiteks õlid ja proteiinid, mis aitavad taastada juuste struktuuri ja vältida nende kuivamist. Samuti võivad juuksekreemid sisaldada soengu loomiseks vajalikke koostisosi ning kaitsta kiharaid kuuma eest, kui neid on tarvis sirgendada.

Juuksekreem- ja sprei – kuidas neid kasutatakse?

Kuidas kasutatakse juuksekreeme ja juuksespreisid, sõltub nende toodete tüübist ja eesmärgist. Mõned juuksekreemid kantakse niisketele juustele, et neid niisutada ja kujundada.

Teised kreemid kantakse kuivadele juustele, et neid siledaks muuta ja taltsutada.

Kuumakaitse juuksesprei – kõigile, kes kasutavad juuste töötlemiseks kuumust

Kuumakaitsespreid on spetsiaalsed juuksespreid, mida kasutatakse enne juuste kuumtöötlust, nagu näiteks enne sirgendamist või lokkide tegemist. Kuumakaitse aitab hoida juukseid kuumusest põhjustatud kahjustuste eest, milleks on näiteks kuivus ja katkemine.

Kuumakaitsespreid võivad sisaldada silikooni või keratiini, mis moodustavad juustele kaitsekihi ning aitavad säilitada nende tervist ja ilu.

Juuste tervise heaks oleme Esmakaitse valikusse otsinud välja kõige paremad ja kvaliteetsemad tooted, mis hoiavad ja parandavad juuste tervist.