Jalahooldus

Praktilised jalahooldustooted soetage Esmakaitse e-poest

Kodune jalahooldus võib olla otsekui professionaalne pediküür kodust lahkumata! Vaja läheb vaid õigeid tooteid, pisut pealehakkamist ning suured väljaminekud iluprotseduuride näol jäävadki minevikku.

Meie e-poes on olemas jalahooldustooted, mis panevad jalad rõõmust lausa tantsima!

Jalgade hooldus on tähtsam kui esmapilgul arvame

Tihtilugu ei pöörata jalgade heaolule piisavalt tähelepanu. Tegelikult on jalgade hooldamine vähemalt sama oluline kui muude kehaosade eest hoolitsemine.

Küünte tervise ja naha niisutamise kõrval on tähtis ka vana naha eemaldamine, et jalad säilitaksid pehmuse, puhtuse ja oma loomuliku ning terve väljanägemise.

Jalaviilid ja rasplid – asendamatud koduses nahahoolduses

Vana naha eemaldamiseks pole paremat abilist kui jalaviil-raspel. Käepärane jalaviil eemaldab surnud rakud, muutes naha jälle siidiselt pehmeks, säravaks ja siledaks.

Valida saab erineva abrasiivsusega viilide vahel ning jälgida tuleks nende tugevusastet. Sobilikud nii meestele kui naistele!

Kiirpediküür kus iganes soovite

Ühekordsed On-The-Go jalaviilid on ideaalne lahendus kiireks ja mugavaks jalahoolduseks väljaspool kodu.

Kerge, õhuke ja ergonoomiline jalaviil on erakordselt vastupidava abrassiivkihiga, ideaalne õrnemaks pediküürihoolduseks.

Kas leidsite selle, mida vaja?

Teeme kõik selleks, et leiaksite vajamineva kiirelt ja hõlpsalt. Kindlasti tasub klikata iga toote juures oleval “vaata” alajaotusel, et kogu kirjeldus ja lisainformatsioon oleks kättesaadav.

Kiigata tasub ka seotud toodete kategooriasse, sest seal peidavad end mõnedki huvitavad lisapakkumised.