IvyBears Restful Sleep und soodustavad vitamiinid 60tk

Bränd: IvyBears

25,90 0,43 /tk

Laos

Sidrunmelissi ja melatoniiniga IvyBears Sleep vitamiinid aitavad vähendada stressi sümptomeid ning leida tasakaal rasketel ja keerulistel eluetappidel.

IvyBears Sleep vitamiinid sisaldavad suures koguses laktiumi, L-teaniini ja melissi, mis annavad rahu, tagavad tasakaalustatud meele ning toetavad teie unetsüklit. Rahulik meel toob sügavama une ja kergema uue päeva. Nad aitavad saavutada loomulikku sisemist rahu ja tasakaalu, soodustavad und ning vähendavad stressisümptomeid.

Imemaitsvad toidulisandid on gluteenivabad, sojavabad ning säilitusainete vabad.

Kasutamine: Toidulisandina peaksid täiskasvanud võtma kaks kummikommi päevas. Enne allaneelamist närida hoolikalt.

Koostis: Glükoosisiirup, suhkur, tarretusaine: pektiin, modifitseeritud tärklis, hape: sidrunhape, happesuse regulaator: trikaaliumtsitraat, värvaine kontsentraat porgandist, põldmarjamahla kontsentraat, melissiekstrakt, melatoniin, looduslikud lõhna- ja maitseained, glasuurimisvahend: karnaubavaha. Glucose syrup, sugar, gelling agent: pectin, modified starch, acid: citric acid, acidity regulator: tripotassium citrate, colouring concentrate from carrot, elderberry juice concentrate, melissa extract, melatonin, natural flavours, glazing agent: carnauba wax.

Toode on kategoorias Kummikarud.