45,95 0,38 /tk

Bränd: HECH

Luksuslik toidulisand, mis sisaldab puhast hüaluroonhapet ja kaltsiumi, mis kaitsevad ja sügavniisutavad nahka ning ennetavad naha vananemist. Üks kapsel sisaldab 50 mg puhast hüaluroonhapet, mis muudab naha säravamaks, siledamaks ja nooruslikumaks.

Hüaluroonhape on nahale ja organismile vajalik efektiivseks vastupanuks väliskeskkonna kahjulikele teguritele ning arvestades meie üha toksilisemaks muutuvat keskkonda, siis tahab iga naine oma nahka selle mürgi eest kaitsta. Kapslitesse lisatud kaltsium pärineb mere rannakarpidest, mis on üheks väärtuslikumaks kaltsiumi allikaks.

Kaltsium normaliseerib energiavahetust, toetab lihaste tööd, tugevdab luid ning osaleb rakkude jagunemises ja muudes olulistes biokeemilistes protsessides. Iga kapsel sisaldab 50 mg hüaluroonhapet.

Vahel pöörame liiga palju tähelepanu välimusele, jättes sisemuse ebaõiglaselt kõrvale. Tegelikult algab naha ilu just seestpoolt ning vajab täpselt sama palju hoolitsust, luksust ja toetust kui välispidiselt. Oyster & Hyaluron kapslid seda tööd just teevadki!

Kasutamine:

2 kapslit päevas koos vedelikuga. Soovitatud päevast annust mitte ületada. Paremaks tulemuseks võib kapsleid võtta mitmenädalase kuurina.

Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ega tervislikku eluviisi.

Kogus: 120 kapslit

Koostis:
Rannakarbi pulber, hüaluroonhape (6,3%). Kapsli kest on taimsest tselluloosist.

Päevane kogus sisaldab: rannakarbipulber 800 mg (millest kaltsium 320 mg (40%*)), naatriumhüaluronaat 110 mg (millest hüaluroonhape 100 mg). *% NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.

Toode on kategoorias Toidulisandid.