39,95 0,44 /tk

Bränd: HECH

Naise ilu väljendub suures osas tema juuste säras ja küünte tugevuses. Seega tuleb nende eest erilist hoolt kanda, sest detailid täiustavad üldpilti!

Hair and Nails mineraaliderikas toidulisand on mõeldud just nimelt naha elastsuse suurendamiseks, küünte ja juuste tugevdamiseks. Rahvusvaheliselt tunnustatud tõhusad ja ohutud mineraalid tsink, vask ja seleen värskendavad nahatooni, normaliseerivad naha ja juuste pigmentatsiooni ning kiirendavad küünte kasvu. Tulemuseks on pikemad juuksed, säravam nahk ja tugevamad küüned.

Elastsuse vähenemist, haprust ja kuivust hoiab eemale kapslites sisalduv puhas ja kvaliteetne kollageen, mis toetab ja taastab hävinud kiudusid ning taaselustab seeläbi tervisliku välimuse ja sära. Üks kapsel sisaldab hüdrolüüsitud kollageenipeptiide 135 mg.

Niatsiin, biotiin ning B6-vitamiin aitavad normaliseerida energiavahetust organismis, tugevdavad immuunset kaitset, pidurdavad vabade radikaalide kahjulikku mõju ega lase kaduda naha niiskusel. Koostisesse on valitud väärtuslikud aminohapped, mis äratavad naha tervenemisvõime ja toetavad valkude struktuuri. Ja mitte ainult – need ka hoiavad nahka, juukseid ja küüsi tugeva, terve ning siledana! Puhastavaks ja turgutavaks toimeks on kapslitesse lisatud rohelise tee ja viinamarjaseemne ekstraktid.

Kasutamine:

Soovitatav võtta 1 kapsel päevas koos piisava koguse vedelikuga. Päevast annust mitte ületada. Paremaks tulemuseks võib võtta 2-3 kuulise kuurina.

Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist ega eluviisi.

NB! Sisaldab kofeiini, ei soovitata lastele ega rasedatele naistele.

Kogus: 90 kapslit

Koostis:
Kollageenpeptiidid (kala) (21%), L-arginiin (17%), rohelise tee ekstrakt (14%), L-metioniin (10%), viinamarjaseemneekstrakt (6,0%), L-tsüsteiin (5,2%), mineraalid (tsink, vask, seleen) ja vitamiinid (B3-, B5- ja B6-vitamiinid, biotiin). Kapsli kest on valmistatud tselluloosist.

Päevane kogus sisaldab: Niatsiin 8 mg (50%*), B6-vitamiin 0,7 mg (50%*), Biotiin 25 µg (50%*), pantoteenhape 3 mg (50%*), tsink 5 mg (50%*), vask 0,5 mg (50%*), seleen 28 µg (50%*), kollageenpeptiidid 150 mg, aminohapped 200 mg (millest L-arginiin 100 mg, L-tsüsteiin 28 mg, L-metioniin 72 mg), rohelise tee ekstrakt 100 mg (millest polüfenoolid 50 mg, kofeiin 7 mg), viinamarjaseemneekstrakt 42 mg (millest polüfenoolid 40 mg). *% NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.

Toode on kategoorias Toidulisandid.