45,95 0,38 /tk

Bränd: HECH

Kalamari ja kollageen on kombinatsioon, mis juba kõlavad luksuslikult! On ka põhjust, sest lisaks kõlale on nende kahe koosmõju tõeline nauding ka Su nahale. Caviar Collagen kapslid merelise kollageeni ja valge kalamarja ekstraktiga toetavad naha loomulikke protsesse ja kompenseerivad vajalike ainete puudulikkust. Merelise päritoluga puhtad kollageenpeptiidid taastavad naha võimet uueneda, tõrjuda välisärritajaid ning säilitada tugev struktuur ning mõnusalt nooruslik kontuur. Teisisõnu – Su nahk nurrub selle õrna hellituse all!

Kollageeni valk on olulisim komponent naha elastsuse ja prinkuse taastamisel. Tegemist on tõeliselt võimsa vitamiinide seguga, mis aitab hoida nahka tasakaalustatud, terve ja puhtana. Tugevdavad ja toetavad A-, C- ja D- vitamiinid kaitsevad rakke kahjustuste ja hävimise eest ning normaliseerivad rakkude jagunemis- ja moodustumisprotsesse. Tänu sellele väheneb tuhm nahatoon ja toonusekadu. Tõhus toidulisand rikastab organismi kvaliteetsete toimeainetega ning toetab näo- ja kehanahka seespidiselt.

Kasutamine:

Soovitatav võtta kuni 4 kapslit päevas koos vedelikuga. Päevast annust mitte ületada. Paremaks tulemuseks võib võtta mitmenädalase kuurina.

Toidulisand ei asenda tervislikku toitumist ega eluviisi.

Toode võib sisaldada allergeene (kala, gluteeni, piima, soja ja muna).

Säilitamistingimused: hoida jahedas (kuni 21°C), kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ning päikesevalguse eest kaitstult.

Kogus: 120 kapslit

Koostis:
Kollageenpeptiidid (kala) (80%), kalamarja ekstrakt (kala), A-, C-, E- ja D- vitamiinid.

Päevane kogus sisaldab: A-vitamiin 143 µg (18%*), D-vitamiin 1 µg (20%*), E-vitamiin 2 mg (17%*), C-vitamiin 12 mg (15%*), kollageenpeptiidid 2 g, kalamarja ekstrakt 10 mg. *% NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.

Toode on kategoorias Toidulisandid.