Hambaniidid, keelepuhastajad

Hambaniit, keelepuhastaja ja muud suuhooldustarvikud Esmakaitsest

Hambaniit on oluline osa suuhooldusest, kuna selle kasutamine aitab eemaldada hambavahedest toiduosakesi ja hambakattu, millest hambahari jagu ei saa. Hambaniidi kasutamine ennetab igemehaigusi ja kaariest ning säilitab suuõõne tervise.

Kui sageli tuleb hambavahesid puhastada?

Hambavahede puhastamine kuulub päris kindlasti igapäevasesse suuhügieeni rutiini. Soovitatav on kasutada hambaniiti regulaarselt ja iga päev, eriti kui teil on sellised hambavahed, kuhu hambaharja harjased ei ulatu.

Seega aitab hambaniit eemaldada toiduosakesi ja hambakattu hambavahedest, kuhu hambahari ei pääse. Nõnda väheneb bakterite ja toiduosakeste kogunemine, mis võib põhjustada kaariest ja igemepõletikku. Järjepidev hambaniidi kasutamine vähendab hammaste lagunemist ning ennetab igemehaigusi.

Suutervis värskemaks suuvee abil

Suuvesi tapab baktereid suus ja värskendab hingeõhku. Lisaks võib suuvesi leevendada igemepõletikku, suuhaavandeid ja halba hingeõhku. Mõned suuveed sisaldavad fluoriidi, mis tugevdab hambaid ja ennetab suuhaigusi.

Keelepuhastaja ehk keelekaabits –suuhügieeni viimane lihv

Keel on pidevalt kokkupuutes toidujääkide ja bakteritega, mis põhjustavad ebameeldivat lõhna, suuhügieeni probleeme ning halvimal juhul ka hammaste ja igemete haigusi.

Keelepuhastaja ehk keelekaabits on väike seade, mis on mõeldud spetsiaalselt keele puhastamiseks. Seda saab kasutada nii igapäevase suuhügieeni rutiini osana kui ka suuõõne probleemide korral.

Kaabitsa kasutamine on lihtne. See tuleb asetada keele tagaosale ja seejärel õrnalt kaabitsa serva alla tõmmata ning liigutada keele keskosast keeleotsa suunas. Liigutusi tuleks korrata mitu korda, kuni kogu keel on puhastatud.

Hoolikalt valitud suuhooldustooted Esmakaitse e-poes!