53,55 1 785,00 /liiter

Laos

Bränd: Gallinee

Gallinée noorendav seerum probiootikumidega aitab leevendada kroonilist nahapõletikku ning kaitseb nahka enneaegse vananemise eest. Gallinée näoseerum taastab naha kaitsefunktsiooni ja heade bakterite tasakaalu.

Gallinée Youthful seerum suudab

  • Taastada naha kaitsefunktsiooni = Nahk saab tagasi oma kaitsevõime agressorite nagu oksüdatiivse stressi vastu.
  • Taastab heade bakterite tasakaalu ja ennetab halbade bakterite tekkimist = Naha mikrobioom on tasakaalus.
  • Aitab vähendada kroonilist nahapõletikku ning kaitseb nahka enneaegse vananemise eest = Nahk on elastne, terve ja niisutatud. Naha jume värske ja särav.
  • Aitab kaasa naharakkude uuenemisele tänu innovatiivsetele bakteriaalsetele koostisosadele.

Gallinée Youthful seerumi koostisosad

Gallinée seerum sisaldab kõrges kontsentratsioonis aktiivseid koostisosi.

Gallinée seerum sisaldab patenteeritud kooslust prebiootikumidest, probiootikumidest ja laktaathappest, mis toetavad naha mikrobioomi. Sõnajala ekstrakt ja prebiootikumid pinguldavad nahka ning muudavad selle pringimaks.

Prebiootikumid – prebiootikumid alpha-glucan ja jaakoni juurest. Prebiootikumid aitavad nahka niisutada, pehmendada ja taastada. Naharakke uuendav toime.

Probiootikumid – kasutatakse lactobacillus ja lactococcus baktereid. Antud bakterid aitavad vähendada oksüdatiivset stressi ja nahapõletikku. Tugevdavad naha kaitsevõimet, kiirendavad naharakkude uuenemist ning parandavad naha lipiidkihti.

Postbiootikumid – ehk laktaathape, mis pehmendab nahka ning aitab saavutada ilusa jume. Aitab eemaldada surnud naharakke. Hoiab toote pH taseme samal tasemel naha enda pH tasemega, mis on kasulik headele bakteritele ja nahale.

Sõnajala ekstrakt – peamiselt on antud taime kasutatud Uus-Meremaal haavu parandavate omaduste pärast. Aitab nahka pinguldada ja muuta pringimaks.

Koostisosad

Aqua (water)*, maltodextrin*, alpha-glucan oligosaccharide*, inulin*, lactic acid*, propanediol*, glycerin*, pentylene glycol, polymnia sonchifolia root juice*, lactobacillus*, sodium hydroxide*, sodium chloride*, xanthan gum*, tetrasodium glutamate diacetate, ethylhexylglycerin, sodium benzoate, lactococcus ferment lysate, polyacrylate crosspolymer, cyathea cumingii leaf extract, glyceryl caprylate, cinnamic acid, levulinic acid / sodium levulinate, potassium sorbate. *Ingredient from natural origin.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.