Diet Food Vitamin C Powder / C-vitamiini pulber 200g

Bränd: Diet Food

6,88 34,41 /kg

Laos

C-vitamiinis on rohkelt antioksüdanti – kvertsitiini, millel on põletikuvastane toime ning mis toetab immunsüsteemi ja südame-veresoonkonna tööd. C-vitamiini tarbimine viirusperioodil aitab kehal kaitsta end külmetushaiguste ja gripi eest.

Supertoit on toit, mis paistab silma unikaalsete tervist toetavate omaduste poolest. Vitamiinide, mineraalide ja antioksüdantide kõrge sisalduse tõttu aitab supertoit kaitsta organismi kahjulike faktorite eest.

Diet Food on mahebränd. Meie tooraine pärineb Euroopa, Lõuna-Ameerika ja Aasia mahepõldudelt ning enamik Diet Food tooted kannavad EL mahemärgist.

Toimeained
C-vitamiin (100% L-askorbiinhape)
Toode võib sisalda sojat, gluteeni ja pähklijääke.

Koostis
Toiteväärtus 100 g kohta:

  • L-askorbiinhape 100 g

Kasutamine
Üks kord päevas segada 1 g pulbrit (1/3 tl) vee või mahlaga. Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida jahedas, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas ja päikesevalguse eest. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi. Pärast avamist hoia pakend korralikult suletuna.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias C-vitamiin.