Diet Food Lecithin Capsules 1200 mg / Letsitiinikapslid 60tk

Bränd: Diet Food

5,67 0,09 /tk

Laost otsas

Letsitiin varustab lihaseid ja närvikudesid hapnikuga, mis soodustab paremat ajutööd, aitab kaasa keskendumisele ja mälutööle. Lisaks soodustab vitamiinide paremat omastamist. Soja baasil.

Toimeained
Soovitatav ööpäevane annus sisaldab:

  • (1 tablett): letsitiin 1200 mg.
  • (2 tabletti): letsitiin 2400 mg.

Koostis
Kapsli sisu: letsitiin.
Kapsli koostisosad: želatiin, glütseriin, vesi.

Kasutamine
2 kapslit päevas koos klaasi veega.

Hoiatus: Mitte ületada päevast soovituslikku annust. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toitumist ning tervislikku eluviisi.

Säilitamine: säilitatakse jahedas, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas.

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.