Diet Food Aloe Vera Capsules 60tk

Bränd: Diet Food

10,60 0,18 /tk

Laost otsas

Diet Food Supplements Aloe Vera on toidulisand, mis sisaldab uskumatul hulgal vitamiine, mineraale, aminohappeid ja rasvhappeid. Toimib seedimist soodustavalt ja tasakaalustavalt.

Vitamiinidest sisaldab C, E, B1, B2, B3, B4, B6, B9. Samuti on Aloe üks vähestest taimedest, mis sisaldab B12 vitamiini. Aaloe sisaldab 18 aminohapet ja kõiki 8 asendamatut aminohapet ning 10 olulist rasvhapet. Kui Aaloe on rohkem tuntud kui hea seedesüsteemi ja naha korrashoidja, siis üha uued uuringud näitavad Aloe kasulikke omadusi tervele organismile. Ei saa alahinnata ka Aloe kaalu alandavaid omadusi, sest läbi seedesüsteemi ergutamise hakkab ka kehakaal normaliseeruma.

Kasutamine
2 kapslit päevas koos veega.

Koostis
sojaõli, letsitiin, mesilasvaha, aloe vera.
Kapsli kesta koostis: želatiin, glütseriin, puhas vesi.

Hoiatus: Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas. Tervisliku toitumise aluseks on mitmekesine ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil!

Diet Food on ökoloogiline bränd, mis võimaldab menüüd rikastada super- ehk väetoiduga, keskendudes nii dieetpastadele, pudrudele, pudingutele kui ka suupistetele. Diet Food tooted on madala kalorlusega ning sisaldavad väga suures koguses vitamiine, mineraalaineid, antioksüdante, kiudaineid, rasvu ja valke, olles ekstreemselt toitaineterikkad.
Diet Food aitab kaasa inimese organismi täisväärtuslikumale toimimisele tugevdades immuunsussüsteemi, andes palju energiat, vähendades diabeeti haigestumise ja südamehaiguste ohtu ning toetades närvisüsteemi toimimist. Toodete tooraine tuleb orgaanilisel kujul Euroopast, Lõuna-Ameerikast ja Aasiast. Lisaks sellele on Diet Foodi toodetel Organic EU sertifikaat, mis näitab toodete orgaanilisust ja usaldusväärsust.

Toode on kategoorias Toidulisandid.