Daily Tan Activator päevituse soodustamiseks

Bränd: EVY

26,00 173,33 /liiter

Laost otsas

Daily Tan Activator päevituse soodustamiseks aitab stimuleerida melaniini tootmist nahas ning seeläbi kiirendab päevituse tekkimist. Pikendab päevitunud jume säilimist.

EVY tehnoloogia tõhustab antioksüdantide ja teiste aktiivsete toimeainete nagu Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate mõju, mis stimuleerivad melaniini tootmist nahas. Mõju on näha pärast kasutamist umbes nädala pärast, kuna see baseerub naha enda võimekusel melaniini toota. Koostis imiteerib ja tugevdab naha enda loomulikku kaitsekihti, ennetab naha kuivamist ja valmistab naha päevitamise jaoks ette. Väga hooldav ja sobib kõikidele nahatüüpidele aastaringseks kasutamiseks.

Vaht ei jäta jääkaineid nahale, ei ummista poore ning on ideaalne kasutamiseks meigi all. Aerosoolpudel võimaldab säilitada vahu värske ja steriilsena.

Ei sisalda lõhnaineid ja säilitusaineid. Allergiavaba. Tegemist ei ole kunstpäevitusega!

Sisaldab nahka hooldavaid ja toitvaid koostisosasid nagu sheavõi, aloe vera, meloni ekstrakt, siidiekstrakt, kollageen ja uurea.

Kasutamine

Paremate tulemuste saavutamiseks kanna nahale regulaarselt nädal enne päevitamist ning jätka kasutamist päikese kätte minnes. Raputa enne kasutamist. Keera pudel tagurpidi, pihusti suunaga alla. Lase soovitud kogus peopessa. Hõõru käte vahel, et vaht muutuks vedelamaks ning seejärel kanna kehale. Jume säilitamiseks jätka toote kasutamist veel paar nädalat.

NB! Toode ei sisalda päikesekaitset. Tegu ei ole isepruunistava tootega.

Toode on kategoorias Mediron Imported Products.