Chaga Eliksiirid

Chaga eliksiirid – musta pässiku võlujõud e-poest

Esmakaitse haiguste vastu saab alguse inimese sisemusest. Vahel on organismi sisemine kaitse küll nõrgenenud, kuid selle tugevdamiseks on loodud palju tõhusaid ja looduse väge kandvaid vahendeid, mis sobivad nii lastele kui täiskasvanutele.

Tervise turgutamine on ajast aega olnud inimeste jaoks oluline teema. Must pässik (nimetatud ka kui chaga ja kasekäsn) on Siberis ja Aasias ravimina ning immuunsuse tõstjana kasutusel olnud juba sajandeid. Ehkki must pässik on välimuselt üsna kole, on see eriskummaline seen oma suurte tervisekasude tõttu kogumas läänemaailmas üha suuremat populaarsust.

Chaga on näidanud, et suudab edukalt vastu hakata põletikele, hävitades baktereid ja seeni. Rahvameditsiinis tuntakse seda ka vähihaigust pärssiva vahendina. Kuigi rahvasuu kipub chaga’t nimetama kasekäsnaks, on viimase puhul tegemist hoopis teistlaadi seeneliigiga.

Miks on chaga nii võimekas?

Teada on, et see sisaldab rohkesti vitamiine, toitaineid ja mineraale. Lisaks ka B-vitamiini, D-vitamiini, tsinki, rauda, magneesiumit, aminohappeid jpt. Uuringute põhjal on must pässik teistest sarnastest raviseentest kõige tõhusam, kuna sisaldab rikkalikult antioksüdante.

Chaga kooskõlas ravimtaimede ja C-vitamiiniga – veelgi tõhusam!

Meie e-poe tootevalikus on chaga eliksiirid, mis sisaldavad lisaks musta pässiku ekstraktile ka tuntud immuunsust tugevdavaid ravimtaimi ja C-vitamiini.

Valikus olevates väekates eliksiirides teevad koostööd:

  • musta pässiku ekstrakt
  • mustsõstar
  • kibuvits
  • männikasvude ekstrakt
  • astelpaju
  • mesi
  • raudrohu õisiku ekstrakt

Eespool loetletud eliksiiride koostisosad on peamiselt küll rahvameditsiinis kasutatavad, kuid need on leidnud tõestust ka teadusuuringute kaudu, mis on näidanud, et need soodustavad organismi tugevnemist ja aitavad ennetada haigusi.

Kõik eliksiiride komponendid on hoolega valitud, et need töötaks üheskoos, tugevdaks immuunsüsteemi ja kaitseks meid haiguste eest.

Eliksiiride tootmiseks on kasutatud kvaliteetset toorainet, mis on pärit Eesti puhtast loodusest ja paljud neist ka tunnustatud mahetootjatelt.

NB! Täpsemat infot ja annustamissoovitusi lugege iga toidulisandi juures olevast infost. Päevast annust ei ole kindlasti soovitatav ületada!

Turgutagem organismi looduse abil ja jäägem terveks!