CeluStoper PROEFFECT tselluliidihari vähemtundlikumale nahale

Bränd: Mia Calnea

19,90 

Celustoper™ ProEffect on tõhus vahend vähendamaks tselluliiti ja parandamaks tselluliidivastaste kreemide imendumist. See on mõeldud intensiivseks kehamassaažiks tänu pisikestele ja elastsetele silindrilise kujuga kummist otsikutele. Massaaž vähendab rasvarakke ja stimuleerib vere mikrotsirkulatsiooni ning vähendab karvade sissekasvamist. Celustoper™ on asendamatu vahend saavutamaks sile nahk. ProEffect mudel on loodud tugevamast kummist professionaalseks kasutamiseks ja nõudlikumale nahale.

Toime:

vähendab tselluliiti kliiniliste testide tulemusel kuni 43%
vähendab rasvarakke kliiniliste testide tulemuselkuni 17%
parandab tselluliidivastaste kreemide imendumist
vähendab karvade sissekasvamist pärast karvaeemaldust
koorib nahka ja muudab selle erakordselt siledaks.

Celustoper ™ omab CFSC sertifikaati ja KupujNasze tunnistust.

Toode on veekindel, antibakteriaalse SILD membraaniga, kasutusiga regulaarsel kasutamisel ligikaudu 6 kuud.

Kasutamine: Masseerida probleemset piirkonda ringjate liigutustega mõõduka surve ja tugevusega. Toodet tuleks kasutada üksnes duši all või vannis veega kokkupuutel või soovituslikult eelnevalt tselluliidivastase kreemiga niisutatud nahal. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutada regulaarselt vähemalt 3-5 korda nädalas 15 minutit. Mitte kasutada näo- ega intiimpiirkonnas.

MiaCalnea® toodete valmistamisel kasutatakse enamasti looduslikke materjale, näiteks puitu, kvartsi või kummi. MiaCalnea® kaubamärk sobib seega suurepäraselt keskkonnateadliku mõtlemise kontseptsiooni, nagu kinnitavad sellised rahvusvahelised organisatsioonid nagu FSC® ja PEFC ™.

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.