24,95 1 247,50 /liiter

Bränd: Bio Balance

Bio Balance C-vitamiini ampullid on kõige kõrgema kontsentratsiooniga seerum, mis kirgastab, helestab ja parandab naha tekstuuri ning ühtlustab nahatooni. Samuti aitab C-vitamiin vähendada nahal peenikesi jooni ja kortse, kaitseb nahka vabade radikaalide eest ning tõstab naha kollageenitaset.

Toime:
• Kõrgeim C-vitamiini konsentratsioon, et anda sära, ühtlustada nahatooni ja siluda naha tasapinda.
• Vähendab peeneid jooni ja kortse.
• Stimuleerib kollageeni sünteesi.
• Kaitseb vabade radikaalide eest.

Kasutamine:
1. Koputage õrnalt ampulli kaelale, et seerum vajuks allapoole
2. Võtke ampull salvrätiku vahel kindlalt kätte
3. Sisestage ampulli otsa aplikaator kuni see jõuab musta tihendini. Murdke tihend painutades aplikaatorit endast eemale. Seejärel eemaldage ampulli kael aplikaatori seest
4. Eemaldage aplikaatori kate ja sisestage see avatud ampullile. Suunake ampulli ots alla ning loksutage õrnalt.
5. Vajutage aplikaatori külgi kokku ning valage 1/3 ampulli sisust oma peopesale.
6. Masseerige seerum näole ja kaelale vältides silmaümbrust. Lase seerumil 30-60 sekundit nahka imenduda ning kanna nahale niisutav kreem.
7. Asetage kork tagasi aplikaatorile, et säilitada seerumit järgmise kasutuskorrani. Pärast avamist kasutada 48 tunni jooksul.

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Jälgige kasutusjuhendit. Mitte juua sisse. Mitte süstida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma. Ampull on valmistatud klaasist, mida tuleb käsitleda ettevaatlikult. Tühi ampull visake ära, loputage plastik aplikaator, laske kuivada ning see on valmis taaskasutamiseks.

Säilitamine: Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Seerumi säilitamiseks asetage aplikaatori otsale tagasi kork.

Kogus: 10 x 2ml

Koostis: Propanediol, Butylene Glycol, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Glycerin

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.