Bio Balance Salmon DNA-Gel 3% loodusliku hüaluroonhappega ampullid 10 x 2ml

Bränd: Bio Balance

22,45 1 122,50 /liiter

Bio Balance looduslik rikastatud hüaluroonhappe DNA-geel on vesilahus ekstraheeritud lõhemarjast, mis suurendab vaid 8 päevaga naha elastsust 50% ning muudab selle tunduvalt siidisemaks. Seerumis peituvad toimeained vähendavad kortse, noorendavad nahka ning muudavad selle tugevamaks. Lisaks aitab seerum ühtlustada nahatooni, kirgastab ja helestab nahka ning muudab selle tervemaks.

Toime:
• Suurendab naha elastsust ja siidisust 50% vaid 8 päevaga.*
• Noorendab nahka, vähendab kortse ja suurendab naha tugevust.
• Ühtlustab nahatooni, puhastab ja klaaristab nahka.

* DNA geeli in vivo uuring.

Kasutamine:
1. Koputage õrnalt ampulli kaelale, et seerum vajuks allapoole.
2. Võtke ampull salvrätiku vahel kindlalt kätte.
3. Sisestage ampulli otsa aplikaator kuni see jõuab musta tihendini. Murdke tihend painutades aplikaatorit endast eemale. Seejärel eemaldage ampulli kael aplikaatori seest.
4. Eemaldage aplikaatori kate ja sisestage see avatud ampullile. Suunake ampulli ots alla ning loksutage õrnalt.
5. Vajutage aplikaatori külgi kokku ning valage 1/3 ampulli sisust oma peopesale.
6. Masseerige seerum näole ja kaelale vältides silmaümbrust. Lase seerumil 30-60 sekundit nahka imenduda ning kanna nahale niisutav kreem.
7. Asetage kork tagasi aplikaatorile, et säilitada seerumit järgmise kasutuskorrani. Pärast avamist kasutada 48 tunni jooksul.

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Jälgige kasutusjuhendit. Mitte juua sisse. Mitte süstida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma. Ampull on valmistatud klaasist, mida tuleb käsitleda ettevaatlikult. Tühi ampull visake ära, loputage plastik aplikaator, laske kuivada ning see on valmis taaskasutamiseks.

Säilitamine: Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas, eemale otsesest päikesevalgusest. Seerumi säilitamiseks asetage aplikaator otsale tagasi kork.

Kogus: 10 x 2ml

Koostis: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Methyl Gluceth-20, DNA, Hoya Lacunosa Flower Extract, Biotin, Carbomer, Hydroxyacetophenone, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate,
Sodium Metabisulfite, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.