Bio Balance Perfect Glow 10% Azelaic Acid + Glycina mandelliinhappega ampullid 10 x 2ml

Bränd: Bio Balance

21,55 1 077,50 /liiter

10% mandelliinhape ja 2% keratoliin koorib pealmist nahakihti õrnalt kuid tõhusalt. Mõrudatest mandlitest saadud mandelhape ja batsilluse kääritamisest saadud keratoliin eemaldavad õrnalt nahalt surnud naharakud ning tulemuseks on nooruslikum, tervem ja säravam nahk.

Kasutamine:
1. Koputage õrnalt ampulli kaelale, et seerum vajuks allapoole.
2. Võtke ampull salvrätiku vahel kindlalt kätte.
3. Sisestage ampulli otsa aplikaator kuni see jõuab musta tihendini. Murdke tihend painutades aplikaatorit endast eemale. Seejärel eemaldage ampulli kael aplikaatori seest.
4. Eemaldage aplikaatori kate ja sisestage see avatud ampullile. Suunake ampulli ots alla ning loksutage õrnalt.
5. Vajutage aplikaatori külgi kokku ning valage 1/3 ampulli sisust oma peopesale
6. Masseerige seerum näole ja kaelale vältides silmaümbrust. Lase seerumil 30-60 sekundit nahka imenduda ning kanna nahale niisutav kreem.
7. Asetage kork tagasi aplikaatorile, et säilitada seerumit järgmise kasutuskorrani. Pärast avamist kasutada 48 tunni jooksul.

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Jälgige kasutusjuhendit. Mitte juua sisse. Mitte süstida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma. Ampull on valmistatud klaasist, mida tuleb käsitleda ettevaatlikult. Tühi ampull visake ära, loputage plastik aplikaator, laske kuivada ning see on valmis taaskasutamiseks.

Säilitamine: Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas, eemale otsesest päikesevalgusest. Seerumi säilitamiseks asetage aplikaator otsale tagasi kork.

Kogus: 10 x 2ml

Koostis: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Methyl Gluceth-20, Hydroxyacetophenone, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.