24,95 1 247,50 /liiter

Laost otsas

Bränd: Bio Balance

Toimeained Matrixyl 3000 ja Matrixyl Synthe’6 on väga tõhusad peptiidid võitlemaks kortsude vastu. Samal ajal stimuleerivad nad kuute nahamaatriksi põhikoostisosa sünteesi: I-, II- ja IV-tüübi kollageeni, lamiini, fibronektiini ja hüaluroonhapet. Bio Balance peptiid Matrixyl ampullide kasutamisel 8 nädala jooksul väheneb 31% kortse ning otsaesise nahk pinguldub kuni 28%. Samuti on uuringud näidanud, et kuni 37% vähenes ka n. “varesejalgade” intensiivsus.

Kasutamine:
1. Koputage õrnalt ampulli kaelale, et seerum vajuks allapoole.
2. Võtke ampull salvrätiku vahel kindlalt kätte.
3. Sisestage ampulli otsa aplikaator kuni see jõuab musta tihendini. Murdke tihend painutades aplikaatorit endast eemale. Seejärel eemaldage ampulli kael aplikaatori seest.
4. Eemaldage aplikaatori kate ja sisestage see avatud ampullile. Suunake ampulli ots alla ning loksutage õrnalt.
5. Vajutage aplikaatori külgi kokku ning valage 1/3 ampulli sisust oma peopesale
6. Masseerige seerum näole ja kaelale vältides silmaümbrust. Lase seerumil 30-60 sekundit nahka imenduda ning kanna nahale niisutav kreem.
7. Asetage kork tagasi aplikaatorile, et säilitada seerumit järgmise kasutuskorrani. Pärast avamist kasutada 48 tunni jooksul.00

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutamiseks. Jälgige kasutusjuhendit. Mitte juua. Mitte süstida. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida sattumist silma. Ampull on valmistatud klaasist, mida tuleb käsitleda ettevaatlikult. Tühi ampull visake ära, loputage plastik aplikaator, laske kuivada ning see on valmis taaskasutamiseks.

Säilitamine: Hoida pimedas, jahedas ja kuivas kohas, eemale otsesest päikesevalgusest. Seerumi säilitamiseks asetage aplikaator otsale tagasi kork.

Kogus: 10 x 2ml

Koostis: Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Methyl Gluceth-20, Butylene Glycol, Palmitoyl Tripeptide-38
Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Hydroxyacetophenone, Hydroxypropyl Cyclodextrin
Carbomer, Polysorbate 20, Calcium Sodium Borosilicate, Tin Oxide, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate, CI 77891

Toode on kategoorias Looduskosmeetika.