26.95

Laos (saab järeltellida)

Punase apelsini kompleksiga suhkruvabad vitamiinid, mis aitavad kaasa veatu naha säilitamisele, oksüdatiivse stressi ja fotovananemise nähtude vähendamisele, ennetavad hüperpigmentatsiooni ning tagavad ühtlase päevituse.

Päike ja rannas peesitamine on küll ahvatlevad, kuid tervislik on see vaid siis, kui hoiame ka oma nahka. Bears with Benefits Sun Vitamins punase apelsiniga aitavad kaasa naha veatule säilitamisele, vähendavad oksüdatiivset stressi ja fotovananemise nähtusid, ennetavad hüperpigmentatsiooni ja tagavad ühtlase päevituse.

Bears with Benefits on iluvitamiinide sari, kus kehale, juustele, immuunsusele antakse jõudu, tugevust ja sära. Hüvasti – igavad tabletid ja tere tulemast – mängulised kummikarukesed!

Maitsvad ja tõhusad suhkruvabad kummikarukesed patenteeritud punase apelsini kompleksiga ning C- ja E-vitamiiniga on Sulle, kui oled huvitatud veatu naha säilitamisest ning oksüdatiivse stressi ja fotovananemise nähtude vähendamisest. Päike võib teha imet, aga ainult siis, kui oskame seda õigesti kasutada.

 • RED ORANGE COMPLEX™ saadakse kolme Sitsiilia veriapelsinisordi („Moro“, „Tarocco“ ja „Sanguinello“) mahlast, mis kasvavad üksnes ühes kindlas piirkonnas Euroopa aktiivseima vulkaani Etna lähistel.
 • Tänu mõjusatele fenoolühenditele (antotsüaniinid, flavanoonid ja hüdroksükaneelhapped) ja tugeva antioksüdantse toimega askorbiinhappele toetab RED ORANGE COMPLEX™ oksüdatiivse stressi vähendamist, kaitstmaks nahka ultraviolettkiirguse kahjustuste (nahapunetuse) eest ning ennetades hüperpigmentatsiooni (melaniini tootmine) ja naha fotovananemist.
 • Kliinilised uuringud on näidanud, et RED ORANGE COMPLEX™ vähendab naha tundlikkust ja ultraviolettkiirguse põhjustatavat nahapunetust. Lisaks sellele vähenes hüperpigmentatsioon ja melaniini ületootmine, andes tulemuseks välimuse paranemise ja ühtlasema päevituse.
 • Ultraviolettkiirgusest põhjustatud nahapunetuse vähenemine kuni 40%.
 • Naha hüperpigmentatsiooni ja melaniini ületootmise vähenemine kuni 25%.

Toime:

 • Vähendab ultraviolettkiirgusest põhjustatud nahapunetust kuni 40%
 • Vähendab naha hüperpigmentatsiooni ja melaniini ületootmist kuni 25%
 • Vähendab naha tundlikkust
 • Toetab oksüdatiivse stressi vähendamist
 • Ennetab hüperpigmentatsiooni (melaniini tootmine) ja naha fotovananemist
 • Kliiniliselt tõestatud välimuse paranemine ja ühtlane päevitus

Bears with Benefits vitamiinid on loodud koostöös farmatseutidega.

Toode on taimne, želatiini-, laktoosi-, gluteeni-, suhkru- ning loomkatsetevaba. Ei sisalda säilitusaineid, stabilisaatoreid, geneetiliselt muundatud koostisosi ega kunstlikke lisaaineid. Tootes on kasutatud ainult looduslikke lõhnaaineid.

Tarbimissoovitus: 2 karukest päevas

Kogus: 60 karukest = 150 grammi

Tootja: Beautybears GmbH, Saksamaa.

Koostis
Magusaine maltitoolsiirup, modifitseeritud kartulitärklis, apelsiniviljaekstrakt (Red Orange Complexi ekstrakt veriapelsinisortidest „Moro“, „Sanguinello“ ja „Tarocco“), L-askorbiinhape, happesuse regulaator sidrunhape, paprikakontsentraat, porgandikontsentraat, apelsini looduslik lõhnaaine, DL-alfa- tokoferüülatsetaat, taimeõlid (kookospähkel, rapsiseemned), magusained stevioolglükosiidid, glaseeraine karnaubavaha.

Päevane kogus (2 kummikaru) sisaldab: E-vitamiin 144 mg a-TE 1200% (7,2% mg a-TE 60%*), C-vitamiin 1600 mg 2000% (80 mg 100%*). *% NRV – päevane võrdluskogus täiskasvanutel.

 

Toode on kategoorias Toidulisandid.