28,90 

Bränd: Aroms Natur

Stop Celulit on toidulisand, mis on välja töötatud selleks, et aidata tselluliiti vähendada efektiivselt ning mugavalt koduste vahenditega. Aktiivsed koostisosad, mille hulka kuuluvad ravivate ja aroomteraapiliste omadustega taimed, mõjutavad rasvade oksüdatiivset metabolismi. Sentimeetrid vähenevad, aga hea ning kerge enesetunne suureneb!

Arôms Natur Stop Celulit toidulisand on spetsiaalselt välja töötatud nutrikosmeetika laboris. Toitainete kompleksi kuuluv põisadru annab toidulisandile katabolismi soodustava ehk kergelt lahtistava ning lipiidi- ehk rasvataset alandava toime. Teiseks on toidulisandil diureetiline mõju, mis tõhustab aktiivsel kaalulangetamisperioodil tekkiva uriinhappe ja ketoonosakeste väljutamist. Kolmandaks on tootel lümfisüsteemi puhastav toime: kogu organism saab puhastava värskenduskuuri, mis soodustab tselluliidi kadumist ja takistab hüdrolipiidide ladestumist.

Näidustused

Tselluliit
Hüdrolipiidne ja lümfaatiline peetus
Kaalulangetamise tõhustamine
Vedelikupeetus
Ülekaalust põhjustatud tursed
Vastunäidustused

Rasedus
Rinnaga toitmine
Suukaudsete antikoagulantide tarbimine
Kilpnäärme ületalitus
Joodi allergia
Kasutamine: 15 tilka lahustatuna 1⁄2 klaasitäies vees 4 korda päevas

Kogus: 50 ml

Koostis: Põisadruekstrakt vee ja alkoholiga (Fucus vesiculosus L.), Kaseekstrakt* alkoholi ja veega (Betula alba L.), Angervaksaekstrakt* vee ja alkoholiga (Spiraea ulmaria L.)Võililleekstrakt* vee ja alkoholiga (Taraxacum officinalis L.),Greibi* essentsõli (Citrus paradisiMacfad)E.O.B.B.D.*** Kõik koostisained pärinevad mahepõllumajandusest, mida kontrollib ECOCERT süsteem.

Toode on kategoorias Toidulisandid.