27,90 0,62 /tk

Laost otsas

Bränd: Aroms Natur

Arôms Natur Reduction on nutrikosmeetika ehk organismi terviklikku tasakaalu toetava kosmeetikaharu lipulaev. Tselluliiti vähendav toidulisand on spetsiaalselt konstrueeritud selleks, et aktiveerida rasvhapete lipolüütiline protsess või rasvade oksüdatiivne metabolism ehk lõhustada kehale kuhjunud üleliigset rasvakihti ning kiirendada ainevahetust.

Toidulisandis sisalduvad aktiivsed toimeained – CLA (konjugeeritud linoolhape) ja L-karnitiin. CLA aktiveerib rasvade oksüdatsiooni lihaskoes, muutes lihased tugevamaks. Samuti on teaduslikult tõestatud, et see aitab vältida nn yo-yo-efekti ehk kaalu kiiret kõikumist. L-karnitiin on transportervalk, mis soodustab lipolüüsist tulenevate rasvhapete omastamist, et need oksüdeerida mitokondris.

Arôms Natur Reductioni toidulisand on tõeline looduslike toitainete bukett. Kapslites sisalduvad arukaseekstrakt ja ananassivars aktiveerivad oksüdatsiooni, rasvade eemaldamise ja lammutamise. Artišokk soodustab maksal vabanenud rasva omastamist. Aedselleriekstrakti omadused muudavad selle aga suurepäraseks rasvkoest jääkainete väljutajaks. Taimel on ka remineraliseeriv toime, mis reguleerib hapete tasakaalu kehas. Ühtlasi puhastab see soolestikku ja aitab hoida bakteriaalset keskkonda tervena – see omakorda soodustab lümfisüsteemi puhastumist. Kroomsool aitab kontrolli all hoida liigset suhkru tarbimist.

Näidustused:

Tselluliit (nii android- kui ka günoid-tüüpi)
Rasvumine (nii android- kui ka günoid-tüüpi)
Paiksed rasvamügarikud (mõnikord seostatud madala keharasva protsendiga)
Tselluliit või rasvumine, mida seostatakse (kroonilise) kõhukinnisusega
Rohke suhkru tarbimisega seostatud tselluliit
Soolepuhastus
Tselluliit või rasvumine, mida seostatakse hapete tasakaalutusega (toidulisand reguleerib hapete tasakaalustatust, aidates ära hoida seisakut kaalulanguses)
Tselluliit, mida seostatakse glükoositalumatusega
Tselluliit või rasvumine, mis on tingitud ainevahetuse tasakaalutusest (kolesterool, triglütseriidid jne)
Vastunäidustused

Rasedus ja imetamine
Neerupuudulikkus
Kasutamine: 3 kapslit päevas, üks kapsel enne igat söögikorda.

Kogus: 45 kapslit

Koostis: Arukask (Betula alba), Artišokk (Cynara scolymus), Ananass (vars ja vili) (Ananascomosus, Aedseller (Apium graveolens), Konjugeeritud linoolhape (CLA) (6Omg/kapsel), L-karnitiin, Kroom (kloriid) 12,5IJg/kapsel

Toode on kategoorias Toidulisandid.