24,95 0,55 /tk

Laost otsas

Bränd: Aroms Natur

Legs Lighter on toidulisand, mis normaliseerib venoosset vereringet ega kahjusta sealjuures arteriaalset vereringet. Hobukastanit ja sarapuu ekstrakti sisaldavad vitamiinirikkad kapslid tugevdavad kapillaaride ja veenide seinu ning takistavad varikoosi teket. Juba kuuri alguses taastub jalgade kerguse- ja värskusetunne. Eriti soovituslik on toidulisand inimestele, kes kannatavad jalgade raskuse ning venoosse laienemise all, mis võivad olla tingitud regulaarsest pikaajalisest seismisest või soojast kliimast. Tänu E- ja C-vitamiinide sisaldusele avaldab toidulisand ka antioksüdantset toimet. Jalad muutuvad saledamaks ja kergemaks.

Legs Lighter toidulisand on näidustatud halvenenud arteriaalse ja orgaanilise tsirkulatsiooniga seotud rasvumise ja tselluliidi korral, mis on koondunud puusade, alakõhu ja jalgade piirkonda.

Näidustused:

tselluliit
jalgade tursed
raskustunne jalgades
haprad kapillaarid
rosaatsea
varikoos
venoosne puudulikkus
hemorroidid
Vastunäidustused:

rasedad ja imetavad naised
alla 12-aastased lapsed
Kasutamine: 3 kapslit päevas 15 päeva järjest. Võtke esimene pärl hommikul tühja kõhuga, teine enne lõunasööki ja kolmas enne õhtusööki.

Kogus: 45 kapslit

Säilitamine: hoidke niiskuse, kuumuse ja valguse eest.

Toodetud Hispaanias.

Koostis: Extract of horse chestnut (Aesculus hippocastanum L), Hawthorn (Carthaegus oxyacantha L.), Rutin (bioflavonoid), Vitamin C (ascorbic acid) 60mg/pearl (100% RDI), Vitamin E – 10 mg/pearl (100% RDI), Gelatine-glycerine.

Toode on kategoorias Toidulisandid.