Arȏms Natur Serenity söögiisu vähendav toidulisand 45tk

Bränd: Aroms Natur

26,90 0,60 /tk

Arȏms-Natur Serenity on toidulisand, mis on mõeldud närvisüsteemi tasakaalustamiseks kaalulangetamise perioodil, mis on sageli stressirohke ning ärevust tekitav. Serenity sisaldab fütoaktiivseid koostisosi, mis aitavad reguleerida stressihormoonide taset, näljatunnet ning magusaisu.

Küllap on iga inimene, kes on soovinud kaalu langetada, kogenud dieediperioodil jõuetuse tunnet –söögiisu on suur, tahtejõudu pole ning emotsionaalset tasakaalu häirivad seinast seina kõikuvad emotsioonid. Selline tunne on täiesti normaalne, kuid see ei tähenda, et selle all peaks kannatama.

Serenity toidulisandi näidustused:

  • näljatunne
  • tunne, et sa ei kontrolli oma toitumist (sööd valimatult kõike)
  • ohjeldamatu magusaisu
  • dieedist tulenev väsimus
  • insomnia (probleemid unega, lõdvestumisega)
  • menopausist tingitud näljatunne
  • üldine stress või ärevus (toodet võib kasutada ka stressi ning ärevuse korral, mis pole seotud kaalu langetamise või kontrollimisega)

Vastunäidustused:

  • Rasedus ja imetamine

Toidulisandi koostises on kuldse juure ning sidrunipalsami kuivekstraktid, millel on tähtis roll glükoosi metabolismis. Merelise päritoluga magneesium tagab närviimpulsside efektiivse töö – see omakorda aitab säilitada enesekontrolli ning tasakaalukust dieedile iseloomulikus stressirohkes olukorras, mil organismis võib ootamatult tekkida suur näljatunne.

Serenity sisaldab ka mõruapelsini ning Petitgreini eeterlikku õli. Tsitruselised loovad harmooniat, tõstavad meeleolu, annavad rõõmu, julgustavad ning lisavad enesekindlust. Nende toimet kasutatakse tihti stressi maandamiseks, närvikava tasakaalustamiseks ning rahutunde (serenity) loomiseks.

Toidulisand Serenity on ka paljude vajalike toitainete allikaks, sisaldades mineraale ning spirulina, fosfori, omega-3-rasvhapete ning B6-vitamiini mikroosakesi. Kõik need ained kuuluvad närvisüsteemi toetava toitumise juurde, mõjudes organismi keemilisel tasandil ning varustades meid vajaliku enesekindluse ning tasakaalukuse lisaannusega.

Kasutamine: ühest purgist jätkub kuuajaliseks programmiks. Esimesed 15 päeva võta päeva jooksul kaks kapslit enne toidukorda. Järgnevad 15 päeva võta päevas üks kapsel enne toidukorda.

Säilitamine: hoia eemal niiskusest, kuumusest ja otsesest päikesevalgusest

Kogus: ühes purgis on 45 kapslit kogumahuga 649,33 mg

Koostis: maisi maltodekstriin (paksendaja), magneesiumoksiid (mere päritolu), taimne želatiin (kapsel), kalaniisk, sidrunmelissi kuivekstrakt (Melissa officinalis L., lehed), kuldjuure kuivekstrakt (Rhodiola rosea L., juured), spirulina (Spirulina turpin, merevetikas), hüdraatunud ränidioksiid (paakumisvastane aine), magneesiumstearaat (paakumisvastane aine), mõru apelsini eeterlik õli (Citrus aurantium L. var. amara), B6-vitamiin. SISALDAB KALA JA KOORIKLOOMADE DERIVAATE.

Toode on kategoorias Toidulisandid.